Lihunik​ & lihapood

Luues Butcher & Chef kontseptsiooni pidasime silmas, et iga element oleks detailideni läbimõeldud ning moodustaks ühtse terviku. Soovisime, et külastus meie poodi oleks pigem põnev avastusretk,

mitte vaid ostlemine. 

 

Poe sisekujunduses on eeskuju võetud Euroopa stiilseimatest  lihapoodidest ning kohandatud seda mõnusalt eestimaiseks.

 

Lihuniku ruumis säilitasime algupärase kiviseina, millele lisasime juurde klaasseina – ideaalne võimalus näha meie lihuniku igapäevast meisterlikku tööd. 

 

 

Mitmekesine valik

VEIS – SIGA – LAMMAS – KANA – PART

B&C veis 
B&C veis on pärit toitaineterikkuse ja külluslikkuse poolest tuntud Kurzeme regioonist. Veiseid karjatatakse naturaalsetele ristiku ja rukkiga kaetud karjamaadel, mis pakuvad piisavalt proteiini, vitamiine ja mineraale. Selle tulemuseks on kvaliteetne liha, mis ei ole geneetiliselt muundatud, ega lisatud hormoone ja kemikaale.

 

B&C siga  

Viimase kümnendi jooksul on eestlaste lihatarbimine küllaltki muutunud. Inimesed on palju teadlikumad ning oskavad küsida liha päritolu, eetilisuse ja kvaliteedi kohta. Siiski, sageli saab määravaks ka isiklik maitse. Meie juurest leiab erinevaid sealiha valikuid –  puhtatõuline Eesti peekon (EL), Eesti Suur Valge (ESV), Soome Yorkshire (FY) ja ristandid Hampshire x ELW (H/ELW), H/EL/ELW. Meile on oluline pakkuda oma klientidele kvaliteetset, aga ka mitmekülgset valikut. 

 

B&C lammas

B&C lammas on õrn ning mahlane – pärit Liepaja karjamaadelt, mis on tuntud kui üks Baltikumi kõige viljakamaid alasid. Tänu headele keskkonnatingimustele, söödakultuurile ning premium-klassi geneetikale, on B&C lambaliha vägagi hinnatud. 

 

B&C kana

Me pakume nii vabalt peetud kanade liha kui ka tavapärase kultuuriga kasvatatud kanade liha. 

Show More

B&C part

Meie part tuleb ühelt Euroopa hinnatumalt tootjalt Dansk And, kelle pardiliha eristub oma liha ja rasva struktuuri poolest – saavutades küpsedes ideaalse mahlakuse ja krõbeduse tasakaalu. 

 

B&C suitsukoda

Parimad sealiha tükid, värsked ürdid ja vürtsid kombineeritult salajase pereretseptiga. Tulemus?

Mahlakad ja täidlase maitsega singid, peekon, suitsulihad,

salaamid ja hommikusöögi jaoks ideaalsed vorstikesed. 

Show More

Grillitud maitsed

HARUKORDNE ROTISSERIE GRILL

Meil on suitsuahi, söe grillahi ja muidugi – Rotisserie grill! Grillime iga päev suure valiku lihasid, mida koha peal nautida või koju kaasa osta. Lubame teile autentset Prantsuse grilli kogemust. 

 

Rotisserie on aeglane grillimismeetod tänu millele on liha

ühtlaselt küpsenud ja pealt krõbe, kuid seest mahlane.  

 

Meie juurest saab tellida Rotisserie tervikuna grillitud siga, parti, kana ja lammast. Kirjuta meile emailile või tule poodi kohale!

Charcuterie e. lihatooted

VORSTID – PATE'D – CONFIT – TERRIINID

Lihatoodete letis esitleme suures valikus huvitavaid maitseelamusi. Alates premium-klassi lihadest nagu Jamon Iberico de Bellota, Prosciutto ja Chorizo kuni meie enda retsepti järgi valmistatud vorstide ja konservideni.

 

Lisaks ka meie klientide lemmikud – pateed, mille oleme hoolikalt valinud Belgiast ja Prantsusmaalt. Patee on küll eestimaises tähenduses justkui pasteet, kuid see pole päris tõsi. Pasteedi peamine komponent on maks, paté tehakse aga põhiliselt lihast, millele on juurde lisatud näiteks ürte, vürtse, maksa, konjakit ning erinevaid teisi lisandeid (seened, pähklid), seejärel aga küpsetatud ahjuvormis. 

Kui olete oma lemmikud leidnud ning soovite teistelegi elamusi pakkuda, siis Butcher & Chef kinkepakid ootavad teid! Valige endale meelepärased tooted ning paneme need teie jaoks kenasti kokku. 

Show More

©2019 Butcher & Chef